Istrokapitál Slovensko, a.s.

Istrokapitál Slovensko, a.s.

Architekt: Architect: Tomstav, Ing. Lesanka Yildizová

Finančná skupina Istrokapitál patrí k najrenomovanejším finančným inštitúciám v strednej Európe. Vznikla fúziou slovenskej spoločnosti Istrokapitál, a.s. a cyperskej spoločnosti Kanigma. Istrokapitál Slovensko, a.s. pôsobí najmä v oblasti finančného poradenstva, bankovníctva, rozvojových projektov a poistenia.

Luxusný dizajn v top kvalite

Na zariadenie interiérov novostavby v exkluzívnej štvrti Riverpark v Bratislave vyznačujúcich sa vysokou mierou reprezentatívnosti bol predovšetkým potrebný obsiahly projekt zahŕňajúci všetky oblasti – od recepcie až po priestory manažmentu. Kancelárske priestory ponúkajú plochu pre 100 pracovísk a pre zamestnancov majú byť oporou pri výkone ich práce.

Pri výbere výrobkov kládla spoločnost Istrokapitál dôraz na kvalitu, moderný a nadčasový dizajn. Takto sa snaží prezentovať svoju serióznosť a kompetentnosť. Prekvapenia napriek tomu nechýbajú. V prijímacích priestoroch potešia oko výrazné farebné akcenty a nezvyčajné tvary – sebavedomo a exkluzívne pôsobia ako mondénne umelecké diela, ktoré nútia pristaviť sa.

Funkčné riešenia s pridanou hodnotou

Vysoký akustický účinok transparentných deliacich stien spĺňa požiadavky na diskrétnosť a nerušenú prácu. Priestory sú súčasne opticky otvorené, denné svetlo preniká oveľa intenzívnejšie, pohľad do okolia je širší.

Téma plošnej efektivity bola naplnená v profesionálnom projekte, použitím vhodného zariadenia a vo využití tretej pracovnej úrovne. Exkluzívne prostredie dopĺňa vysokokvalitná integrácia médií. Efektívna logistika a kompetentná montáž úspešne dopĺňajú celé zadanie.

Znalosti

Publikované

15. marca 2015