COFFEE NOOXS

Pre neformálne stretnutia a produktívne výmeny v kanceláriách sú veľmi vhodne zóny pre tzv. „spoluprácu a interakciu“.

Vytvorením kvalitne navrhnutého a dokonale vybaveného priestoru na kávovú  prestávku môžeme takto docieliť  novú úroveň rozhovorov.  Rakúska spoločnosť Bene v spolupráci so spoločnosťou Nespresso Professional Austria vytvorila pod menom COFFEE NOOXS nový priestor, ktorý  spĺňa tieto potreby a ponúka optimálne riešenie pre integráciu kávovaru do kancelárskeho prostredia. V závislosti od použitého kávovaru je možné COFFEE NOOXS používať separátne ako samostatnú jednotku alebo aj s pevným pripojením na elektrinu, vodu a kanalizáciu.

Zariadenie  COFFEE NOOXS ukrýva v sebe nový kávovar Nespresso Momento, vstavanú chladničku, priestor na likvidáciu použitých kapsúl, poličky na šálky, podšálky, zásuvky na riad, zásobníky pre rôzne druhy kapsúl, mobilný manipulačný vozík s táckami a úložným priestorom pre použitý riad, ktorý sa ďaľej presúva do stabilnej kuchynky.

V spolupráci Bene so spoločnosťou Nespresso Professional Austria sa podarilo vytvoriť  optimálne riešenie pre kreatívnu výmenu a potešenie z kvalitnej  kávy na pracovisku.

pre viac informácii kontaktujte design office bratislava, s.r.o.