Harmónia správnej vzdialenosti

Celý svet bojuje s pandémiou Covid 19. Ochranné rúška, dezinfekcia rúk, práca z home office a ostatné opatrenia spôsobili sociálnu izoláciu. Obzvlášť je postihnutý  pracovný svet. Firmy sa pripravujú teraz na návrat svojich zamestnancov do kancelárie v súlade so všetkými potrebnými hygienickými a ochrannými opatreniami. Krok za krokom prechádzame  na nový normál, kde plati prvé pravidlo pre spoluprácu  a tým je fyzický odstup.

Spôsob, akým navrhujeme kancelárie a ako v nich prežívame rituály každodenného života, bol vždy charakterizovaný súhrou blízkosti a vzdialenosti. Toto je prejav našej kultúry v spoločnosti. Od neformálnej po formálnu, zvolená vzdialenosť vždy signalizuje úroveň dôvery a neustále sa mení. Je dôležité, aby táto vzdialenosť fungovala pre každého.

Správne zosúladenie vzdialenosti a blízkosti v osobnom kontakte na pracovisku ovplyvňuje projektovanie a preto vhodné produkty. Z krátkodobého a dlhodobého hľadiska sú potrebné individuálne riešenia, aby sa kancelárie stali bezpečnými miestami pre zamestnancov a zákazníkov. Náš partner  Bene pod názvom  PHYSICAL DISTANCING ponúka širokú škálu produktov na mieru.

Pokial máte záujem vedieť o tom viac, kontaktujte design office bratislava.